Weekend/vakantie hulp gezocht!

 

Vacature voor weekend/vakantie medewerker bediening en afwashulp.

Wil jij ook deel uit maken van een van de leukste restaurants van Venlo, wat onlangs een Gold Award voor leukste restaurant heeft gewonnen?

En ben jij op zoek naar een leuke en leerzame (bij)baan? Wil jij werken in een enthousiast team en dynamische omgeving? Voor ons pannenkoekenrestaurant bij Kinderboerderij Hagerhof zijn wij per direct op zoek naar vriendelijke en gastgerichte weekend/vakantiekrachten die ons team komen versterken in de bediening of in de keuken (afwashulp). Minimale leeftijd 15 jaar.

Vind je het leuk om met mensen om te gaan, waarbij je de gast centraal weet te zetten, dan zijn wij op zoek naar jou! De arbeidsovereenkomst zal in eerste instantie 7 maanden zijn met mogelijkheid tot verlenging bij gebleken geschiktheid. De horeca cao zal worden toegepast.

Wij zoeken iemand die:
• In het weekend en de vakanties beschikbaar is
• Flexibel inzetbaar is
• Een harde werker is, horeca ervaring is een pré maar niet verplicht
• Representatief is
• Gastgericht kan handelen en gastvrij wil zijn
• Verantwoordelijk kan dragen
• Inzicht heeft
• Collegiaal is en onderdeel wil zijn van ons team 

Ben jij diegene die we zoeken? Neem dan contact op en mail je CV en motivatiebrief naar
info@kinderboerderijhagerhof.nl of t.baetsen@rendiz.nl